Survival Island 2 Dinosaurs v1.4.24 MOD APK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Survival Island 2 Dinosaurs v1.4.24 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını GameFirst Mobile firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli dünyada yaşam alanınızı inşa etmek, dinozorlarla mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Survival Island 2 Dinosaurs içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, geliştirme ve inşaat işlerini yapıp yenilmez olabilirsiniz. Keşfetmeniz gereken topraklar, farklı ekipmanlar, evcil dinozorlar ve dahası sizleri bekliyor. Survival Island 2 Dinosaurs v1.4.24 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Survival Island 2 Dinosaurs Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Survival Island 2 Dinosaurs v1.4.24 MOD APK İNDİR – 91MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Survival Island 2 Dinosaurs v1.4.24 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Survival Island 2 Dinosaurs 1.4.24 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Survival Island 2 Dinosaurs 1.4.24 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.