Survival RPG Open World Pixel v1.2.3 MOD APK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Survival RPG Open World Pixel v1.2.3 ELMAS HİLELİ APK, macera, hayatta kalma ve açık dünya oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Bew Games inc firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz epik dünyada düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Survival RPG Open World Pixel içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, sınırsız iksir hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yaratıklara yenebilirsiniz. Onlarca ekipman, özel yetenekleriniz, canavarlar ve dahası sizleri bekliyor. Survival RPG Open v1.2.3 sürümünde yeni haritalar, düşmanlar, eşyalar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Survival RPG Open World Pixel Play Store’da 3.000’den fazla indirilmiştir.  TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Survival RPG Open World Pixel v1.2.3 MOD APK İNDİR – 30MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Survival RPG Open World Pixel v1.2.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Survival RPG Open World Pixel 1.2.3 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Survival RPG Open World Pixel 1.2.3 iksir hile apk : oyuna giriş yaptığınızda iksir miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.