Survivors The Quest v1.14.1103 MOD APK – ELMAS HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Survivors The Quest v1.14.1103 ELMAS HİLELİ APK, macera, açık dünya ve hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını G5 Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız adada düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, yaşam alanınızı inşa etmek ve hayatta kalmaktır. Survivors The Quest içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede birçok işi hızlıca yapabilir, görevleri tamamlayıp yeni bölgeleri keşfedebilirsiniz. Adanın gizemli bölgeleri, onlarca eşya – ekipman, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Survivors The Quest v1.14.1103 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Survivors The Quest Play Store’da 400.0000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Survivors The Quest v1.14.1103 MOD APK İNDİR – 74MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Survivors The Quest v1.14.1103 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Survivors The Quest 1.14.1103 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.