Temple Run 2 v1.86.2 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Temple Run 2 v1.86.2 PARA HİLELİ APK, macera ve sonsuz koşu türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Imangi firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz yollar üstünde daima ileri doğru gitmek, peşinizdeki canavardan kaçmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Temple Run 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterlerin kilidini açabilir, istediğiniz gibi geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Aşmanız gereken tuzaklar – engeller, farklı bölgelerden yollar, özel yeteneklere sahip karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Temple Run 2 v1.86.2 sürümünde yeni etkinlikler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Temple Run 2 Play Store’da 9.850.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde para ve elmas miktarı 0 olsa bile harcama yapabilirsiniz.

Temple Run 2 v1.86.2 MOD APK İNDİR – 120MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Temple Run 2 v1.86.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Temple Run 2 1.86.2 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Temple Run 2 1.86.2 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.