TerraGenesis Uzay Kolonisi v6.19 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

TerraGenesis Uzay Kolonisi v6.19 PARA HİLELİ APK, strateji, savaş ve uzayda geçen oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Tilting Point firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız koloniyi başarılı bir şekilde yönetmek, bulunduğunuz gezegende yaşam alanı kurmak ve düşmanlarınıza karşı halkınızı korumaktır. TerraGenesis Uzay Yerleşimcileri içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız gen puanı hileli, sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz gezegenlerde koloni kurmaya başlayıp, harcamalarınızı rahatça yapabilirsiniz. Zor görevler, halkınızın ihtiyaçları, yapılması gereken inşaatlar ve dahası sizleri bekliyor. TerraGenesis Uzay Kolonisi v6.19 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TerraGenesis – Space Settlers Play Store’da 280.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyundaki hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamalara uyunuz.

TerraGenesis Uzay Kolonisi v6.19 MOD APK İNDİR – 157MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

TerraGenesis Uzay Kolonisi v6.19 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TerraGenesis Uzay Kolonisi 6.19 gezegen hile apk :  oyuna giriş yaptığınızda kilitli olan gezegenlerden birisini seçin, satın al butonuna bastığınızda açılan pencereden  “Tam Erişim Bileti (%50 indirimli)” butonuna basın, oyun kapanabilir, tekrar açtığınızda tüm gezegenlerin kilidi açılmış olacaktır. Oyun donabilir, kapatıp tekrar açmanız yeterlidir.

TerraGenesis Uzay Kolonisi 6.19 para hile apk : oyun içinde gen puanı kullanarak paranızı artırabilirsiniz.

TerraGenesis Uzay Kolonisi 6.19 gen puanı hile apk : oyun içinde gen puanınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.