The Grand Mafia Apk Sınırsız Para Mod 1.0.631 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

The Grand Mafia Apk Sınırsız Para Mod 1.0.631 İndir

Bir mafya babası olmak için gerekenlere sahip misiniz? Vaftiz babasının ölümünden sonra Aile, tüm mafya çetelerine karşı kendini savunabilecek güçlü bir lidere ihtiyaç duyar. Tabii ki, cep telefonları için bu harika  The Grand Mafia Apk strateji oyununda rolümüz bu olacak.

Kendi suç imparatorluğunu kur

The Grand Mafia Apk, biraz anahtarsız olan belirli içeriğe sahip bir strateji ve kaynak yönetimi oyunudur. APK dosyasını indirip ilk dizileri izledikten sonra bir mafya patronunun hizmetinde olacağız. Ama bu sadece ilk adım olacak, çünkü görevimiz şehrin yeraltı dünyasının sahibi ve efendisi olmak olacak.

En efsanevi mafyanın patronu olmaya hazır mısın?

Türün en efsanevi oyunlarının izini sürerek (Mafia City veya Rise of the Kings gibi), görevimiz çok sayıda haydut toplayan bir tehlikeli suçlu çetesi oluşturmak olacak. Ayrıca şehirde çeşitli binaları inşa etmek ve geliştirmek ve sistemin bize emanet edeceği görevleri yerine getirmek zorunda kalacağız. Bu şekilde yavaş yavaş suç imparatorluğumuzu kuracağız.

Öte yandan, MMO çok oyunculu özelliklere de sahiptir. Bu şekilde diğer oyunculara saldırabileceğiz veya bir ittifak oluşturup gruplardan birine katılabileceğiz. Öte yandan, mafya aktivitelerimizi eğlendirecek özel etkinlikler ve birçok güzel ve hafif giyimli kadın da var.

  • The Grand Mafia Apk Sınırsız Para Mod 1.0.631 İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.