Reportar esta app

Açıklama

The Last Road Episode One v1.0 PARA HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele, hayatta kalma ve macera oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını POLOSKUN stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeniden giriş yapan oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli dünyada zombilere karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. The Last Road Episode One içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm silahları kullanabilirsiniz. Farklı araçlar, saldırgan zombiler, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor. The Last Road Episode One v1.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Last Road Episode One Play Store’da 3.89TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyuna giriş yaptığınızda ilk menüde continue butonuna basarak ilerlerseniz paranız sınırsız olur, hilesiz oynamak istiyorsanız new game butonuna basmanız yeterlidir.

The Last Road Episode One v1.0 MOD APK İNDİR – 28MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

The Last Road Episode One v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Last Road Episode One 1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda continue butonuna basarak devam ederseniz, yüksek miktarda parayla başlarsınız. (hilesiz oynamak istiyorsanız new game butonuna basınız)

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.