The Pirate Caribbean Hunt v10.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

The Pirate Caribbean Hunt v10.0.1 PARA HİLELİ APK, sular üstünde geçen gemi savaş ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Home Net Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız korsan gemisi ile açık denizlerde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, farklı adalara ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. The Pirate Caribbean Hunt içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız taş hileli olarak sunuyorum bu sayede gemilerin kilidini açabilir, istediğiniz kadar eşya satın alıp yenilmez olabilirsiniz. Geniş oyun haritası, düşmanlarınız, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor. The Pirate Caribbean Hunt v10.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. The Pirate Caribbean Hunt Play Store’da 235.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

The Pirate Caribbean Hunt v10.0.1 MOD APK İNDİR – 56MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

The Pirate Caribbean Hunt v10.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Pirate Caribbean Hunt 10.0.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Pirate Caribbean Hunt 10.0.1 kırmızı taş hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kırmızı taş miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.