The Sims Mobile v32.0.0.130791 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

The Sims Mobile v32.0.0.130791 PARA HİLELİ APK, karakter yönetim, macera ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ELECTRONIC ARTS firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehirde evinizi dekore etmek, farklı işlerde çalışmak ve arkadaşlarınızla zaman geçirmektir. The Sims Mobile içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi istediğiniz geliştirebilir, güzel bir eve sahip olabilirsiniz. Farklı eşyalar, uğraştıran görevler, keşfetmeniz gereken şehir ve dahası sizleri bekliyor. The Sims Mobile v32.0.0.130791 sürümünde yeni bahar etkinlikleri ve eşyalar eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Sims Mobile Play Store’da 1.510.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyun içinde eşya satın aldığınız zaman para ve altın miktarınız artar. Eksi (-) değerlere düşüyor olarak görünebilir ama markete tekrar girdiğinizde yükselen miktarı görürsünüz.

The Sims Mobile v32.0.0.130791 MOD APK İNDİR – 134MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

The Sims Mobile v32.0.0.130791 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sims Mobile 32.0.0.130791 para hile apk : oyunda paranız harcadıkça artar.

The Sims Mobile 32.0.0.130791 altın hile apk : oyunda altın miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.