The Sun Origin v2.1.5 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

The Sun Origin v2.1.5 PARA HİLELİ APK, macera, aksiyon ve FPS türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını AGaming+ firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli dünyada canavarları yok etmek, görevleri tamamlamak, insanları kurtarmak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. The Sun Origin içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alıp düşmanlarınıza karşı rahatça mücadele edebilirsiniz. Farklı ekipmanlar – silahlar, tehlikeli yaratıklar, yoğun radyasyonlu bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. The Sun Origin v2.1.5 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Sun Origin Play Store’da 0.59TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

The Sun Origin v2.1.5 MOD APK İNDİR – 42MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

The Sun Origin v2.1.5 OBB DATA İNDİR – 430MB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

The Sun Origin v2.1.5 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.agaming.thesun.origin” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Sun Origin v2.1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sun Origin 2.1.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.