This Is the Police v1.1.3.4 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

This Is the Police v1.1.3.4 PARA HİLELİ APK, polisiye, taktik ve yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını HandyGames  stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz şehirde polis merkezini kontrol etmek, suçluları yakalamak ve asayişi sağlamaktır. This Is the Police içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, polislerinizi geliştirip şehirde düzüne sağlayabilirsiniz. Farklı işler, zor görevler, seçimlerinize göre şekillenen oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. This Is the Police v1.1.3.4 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. This Is the Police Play Store’da 30.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

[HİLELİ] This Is the Police v1.1.3.4 MOD APK İNDİR – 17MB

[HİLELİ] YEDEK LİNK

[HİLESİZ] This Is the Police v1.1.3.4 FULL APK İNDİR – 30MB

[HİLESİZ] YEDEK LİNK

This Is the Police v1.1.3.4 OBB DATA İNDİR – 627MB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

This Is the Police v1.1.3.4 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.hg.titp” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

This Is the Police v1.1.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

This Is the Police 1.1.3.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.