Tile Connect APK’u indirin – En Son Sürüm

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Resimlerin eşlerini bulup birleştirin!

Tile Connect, oyuncunun elindeki karolarla, iki veya daha fazla noktayı birleştirecek bir hat oluşturmak, kapalı bir devre yaratmak veya tüm karoları birbirine bağlı hale getirmek gibi belli bağlantı ve eşleştirmeler kurmaya çalıştığı soyut bir strateji oyunu. Bu tür bağlantı/eşleştirme oyunlarında genellikle kurallar basittir fakat karmaşık stratejiler gerekir.

Karoları birleştirerek belli resimlerin eşleştirin. Oyunun kuralları çok basit fakat oynaması tahmin ettiğinizden daha zorlu. Yeteneklerinizi test edecek hızlı bir bulmaca-aksiyon oyunu bu. Süre dolmadan bütün hayvanları kurtarmayı başarabilir misiniz? Ayrıntılı kural açıklamaları ve talimatlar oyunda mevcut.

Birbirinin aynı iki resmi en fazla üz çizgi içeren bir yol ile birleştirin, sonsuza dek birlikte mutlu mesut yaşamak üzere oyun panosundan ayrılsınlar.

NASIL OYNANIR:
Önce seçmek istediğiniz karonun üzerine tıklayın. Sonra ilkine bir şekilde bağlanan aynı resimli diğer karoyu bulun. Aradaki bağlantı üç çizgiyi geçmiyorsa her iki karo da panodan silinecek. Belli bir sürede mümkün olduğunca çok karoyu panodan silmeniz gerekiyor.

Tile Connect zorlu ve eğlenceli bir Onet oyunu.
İki resmi en hızlı şekilde bulup en fazla üç çizgilik bir hat ile birleştirin.

Tile Connect ile iyi eğlenceler!
========================
AZUR GAMES TOPLULUĞU:
========================
Facebook: https://www.facebook.com/AzurGamesOfficial
Instagram: https://www.instagram.com/azur_games
YouTube: https://www.youtube.com/AzurInteractiveGames

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.