Tinder 10.27.0 Apk Full İndir – Tinder Apk Son Sürüm İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Tinder Apk Full İndir, yakınlarınızda olan ve zevklerinizin aynı olduğu kişilerle tanışmanıza olanak sağlayan bir sosyal medya platformudur. Diğer insanlarla direkt olarak programı kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Kolayca başka insanları sizlerin önüne çıkarır , kolay yoldan program ile kullanıcılar ile tanışma fırsatı yakalarsınız. Uygulamaya girdiğinizde farklı bir kullanıcı profili karşınıza çıkar, şayet beğenirseniz daha fazlası için profiline bakabilirsiniz. Sonra da beğenirseniz sağa, beğenmezseniz sola kaydırırsınız. Basittir ve kullanımı oldukça kolaydır. Böylece kendinize bir sevgili ya da arkadaş bulmak adına kullanışlı bir programdır diyebiliriz. Güzel vakit geçirmek için kısa sürede birçok insanla tanışma fırsatı için Tinder’ı kullanın.

 

Şayet karşı cins için daha ilgi çekici olmak istiyorsanız profil resminize özen göstermelisiniz. Diğerleri de sizin profilinize baktığında sizi beğenmeli. Karşılıklı sağa kaydırma yaparsanız karşınıza çıkacak insanlar , çevreniz filtrelenir. Böylece tanışmak için güzel bir sebep çıkar ortaya. Algıları büyük oranda olumlu anlamda değiştirmek için özenilmiş profil resmine sahip olun. Yakınınızda eğer sizin ilgileneceğinizi düşündüğü birkaç profil varsa, Tinder bunu da size sunuyor. Mesafe , yaş ve zevkleri cinsiyet odaklı olarak sizlere gösterir. 25 Yaşında bir kadın olduğunuzu varsayalım , sizin belirlediğiniz 18-25 yaş arası erkekleri belirttiğiniz konum itibarıyla size sunar.

Bu zamana kadar otuz milyar eşleşme temin eden tinder, güncel insanlarla tanışmak arzuluyanlar maksadıyla dünyanın en yaygın uygulaması. Bizi, güncel insanlarla tanışmanı temin eden o fazla güvendiğin arkadaşın gibi düşünebilirsin. Nereye gidersen git, biz hep yanındayız. Buraya güncel insanlarla tanışmak, sosyal çevreni genişletmek, seyahat ettiğin yerlerde yaşayan insanlarla buluşmak veya yaşamı dolu dolu yaşamak maksadıyla geldiysen, gerçek yerdesin. Bize boşu beyhude “Dünyanın en ateşli uygulaması demiyorlar.


 

Devamını OkuGizle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.