Townscaper v1.02 FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Townscaper v1.02 FULL APK, şehir inşa etme ve tasarım oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Raw Fury stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız sular üstünde hayalinizdeki şehri inşa etmek, güzel manzaralar oluşmasını sağlamak ve görevleri tamamlamaktır. Farklı mimari yapılar, hayal gücünüze göre şekillenen mini dünya, parmaklarınızın ucunda büyüyen bir şehir ve dahası sizleri bekliyor. Townscaper v1.02 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Townscaper Play Store’da 56.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Townscaper v1.02 FULL APK İNDİR – 46MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Townscaper v1.02 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.