Traffic Rider Apk Sınırsız Para Mod 1.81 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Traffic Rider Apk Sınırsız Para Mod 1.81 İndir

Motosikletlere ve yarışlara düşkünseniz, kesinlikle bu oyunu seveceksiniz. Android için Traffic Rider APK, sizi saatlerce koltuğunuzun kenarında tutacak bir oyundur. Trafikte makas atmak? Kontrol. Güzel bisikletler? Kontrol. Sonsuz eğlence? Kontrol
Bunu diğer sonsuz yarış oyunlarından ayıran nedir? Birincisi, çarpıcı grafikler, birçok özelleştirme, gerçekçi oyun ve fethetmeniz için birçok zorlu seviyeye sahip. Sadece bir motosiklet ve fethedilecek bir otoyol ile donanmış olarak, çok eğleneceksiniz. Daha fazlasını öğrenmek için heyecanlı mısınız? Okumaya devam etmek!

Oyunu indirdikten sonra, motosikletinizi gösteren havalı görünümlü bir menü ile karşılaşacaksınız. Menü, kendini açıklayıcı olduğu için yapılandırmak için yeterince basittir.

Aracınızı kişiselleştirmek, sizi bekleyen farklı zorlukları görmek ve ödüller kazanmak için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip. Menü ayrıca bisikletlerinizi değiştirebileceğiniz ve beğeninize göre özelleştirebileceğiniz yerdir.

Traffic Rider Apk ile ilgili bir başka harika şey, bisikletlerin ötesinde özelleştirilmesidir. Evet, bu oyunda aslında müziği, ses efektlerini, grafikleri ve dili değiştirebilirsiniz. Oyun dünya çapında 19’dan fazla dili destekliyor! Sadece ayarlara gidin ve ihtiyaçlarınıza uygun kullanıcı dostu özelleştirmelerle karşılaşacaksınız.

Bunun dışında, bisikletler en ince ayrıntısına kadar özelleştirilebilir! Boya renghiini, çıkartma etiketlerini ve eldivenlerini değiştirebilirsiniz. Daha ne isteyebilirsin ki? Oh, oyunun 29 bisiklet arasından seçim yapabileceğinden bahsetmiş miydik? Oynamaktan daha fazla para kazandıkça daha fazlasının kilidini açabilirsiniz. Bir kazan-kazan durumu, değil mi?

Sitemizden diğer yarış oyunlarına bakmak isterseniz Yarış Oyunları kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca sitemizde en çok indirilen oyunlardan olan Nulls Brawl Apk indirerek sınırsız elmas ile oyunun keyfini katlayabilirsiniz.

  • Traffic Rider Apk Sınırsız Para Mod 1.81 İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para
  • +Tüm Motorbisikletlerin kiliti açık.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.