Trafik Tur v1.8.1 MOD APK – ARABA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Trafik Tur v1.8.1 ARABA HİLELİ APK, yarış ve araba sürme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını  Wolves Interactive stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araçla bulunduğunuz yolda daima ileri doğru gitmek ve yüksek puanlar ulaşmak için diğer araçları sollamaktır. Trafik Tur içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm araçların kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz arabayı seçebilir, rakiplerinize karşı daima önde olabilirsiniz. Hızlı rakipler, farklı araç modelleri, bitmek bilmeyen yollar ve dahası sizleri bekliyor. Trafik Tur v1.8.1 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya tek parmak ile sağlanabilmektedir. Trafik Tur Play Store’da 380.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Trafik Tur v1.8.1 MOD APK İNDİR – 84MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Trafik Tur v1.8.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Trafik Tur 1.8.1 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır, istediğinizi seçip kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.