Train Simulator v0.2.38 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Train Simulator v0.2.38 PARA HİLELİ APK, tren simülasyon ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Azur Interactive Games Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz tren yolları üstünde yükleri – yolcuları taşımak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. Train Simulator v0.1.81 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, geliştirmeleri yapıp hızlıca ilerleyebilirsiniz. Farklı lokomotifler – vagonlar, uzun yollar, ağır yükler ve dahası sizleri bekliyor. Train Simulator v0.2.38 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Train Simulator Play Store’da 40.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde para ve altın harcadıkça artar.

Train Simulator v0.2.38 MOD APK İNDİR – 88MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Train Simulator v0.2.38 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Train Simulator 0.2.38 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Train Simulator 0.2.38 altın hile apk : oyun içinde altın miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.