Trials Frontier v7.9.4 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Trials Frontier v7.9.4 PARA HİLELİ APK, motosiklet sürme ve yarış oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ubisoft Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız motosikletle bulunduğunuz parkurlarda daima ileri doğru gitmek, engelleri aşmak ve rakiplerinize karşı galip gelmektir. Trials Frontier içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm motosikletleri satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizi geçebilirsiniz. Farklı motosiklet modelleri, onlarca aşama, hızlı rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Trials Frontier v7.9.4 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Trials Frontier Play Store’da 1.125.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde para ve elmas harcadıkça artar. (ilk harcamayı yapacak kadar miktara sahip olmanız gerekiyor)

Trials Frontier v7.9.4 MOD APK İNDİR – 88MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Trials Frontier v7.9.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Trials Frontier 7.9.4 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz paranız azalmaz daima artar.

Trials Frontier 7.9.4 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz elmas miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde rahatça harcama yapabilmek için minimum miktarda elmas veya altına sahip olmanız gerekiyor ardından harcadıkça maddi birimleriniz artacaktır asla azalmaz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.