Troll Face Quest Horror v222.12.0 MOD APK – İPUCU HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Troll Face Quest Horror v222.12.0 İPUCU HİLELİ APK, bulmaca ve kafa yoran oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığınız Spil Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde garip olayları – gizemleri çözerek ilerlemek ve görevleri tamamlamaktır. Troll Face Quest Horror içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız ipucu hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm bulmacaları çözebilir, bölümleri tamamlayabilirsiniz. Ürkütücü karakterler, zorlu aşamalar, etkileşime geçebileceğiniz onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Troll Face Quest Horror v222.12.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Troll Face Quest Horror Play Store’da 170.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Troll Face Quest Horror v222.12.0 MOD APK İNDİR – 44MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Troll Face Quest Horror v222.12.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Troll Face Quest Horror 222.12.0 ipucu hile apk : oyun içinde sınırsız ipucu kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.