Truck World Euro American Tour v1.2272 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Truck World Euro American Tour v1.2272 PARA HİLELİ APK, kamyon – tır sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Truck Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz şehirde aracınızla sürüş yapmak, yükleri taşımak ve görevleri tamamlamaktır. Truck World Euro & American Tour içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kamyonları satın alıp geliştirebilirsiniz. Ağır yüklü dorseler, bitmek bilmeyen yollar, farklı araç modelleri ve dahası sizleri bekliyor. Truck World Euro American Tour v1.2272 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Truck World Euro American Tour Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyun içinde istediğiniz gibi para ve altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Truck World Euro American Tour v1.2272 MOD APK İNDİR – 170MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Truck World Euro American Tour v1.2272 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Truck World Euro American Tour 1.2272 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Truck World Euro American Tour 1.2272 altın hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.