Trucker Real Wheels Simulator v4.11.0 MOD APK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Trucker Real Wheels Simulator v4.11.0 PARA HİLELİ APK, mini simülasyon ve kamyon sürme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Feofun Limited firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yollarda yük taşımacılığı yapmak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. Trucker Real Wheels Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz aracı satın alıp geliştirebilirsiniz. Ağır yükler, bitmek bilmeyen yollar, farklı araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Trucker Real Wheels Simulator v4.11.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Trucker Real Wheels Simulator Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Trucker Real Wheels Simulator v4.11.0 MOD APK İNDİR – 58MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Trucker Real Wheels Simulator v4.11.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Trucker Real Wheels Simulator 4.11.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Trucker Real Wheels Simulator 4.11.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.