True Skate v1.5.47 MOD APK – PARA / KAYKAY HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

True Skate v1.5.47 PARA HİLELİ APK, simülasyon ve kaykay oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını True Axis firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz parkurlarda kaykayınızla şov hareketleri yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. True Skate içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak paylaşıyorum bu sayede kilitli olan kaykay stillerini satın alabilir, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Farklı kaykaylar, özel hareketler, zorlu parkurlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. True Skate Play Store’da 7.59TL’dir, 205.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : paranız sınırsızdır, kaykay tasarımlarını satın alabilirsiniz, ayrıca bu sürümde 2 yeni parkurun kilidini açtım. (internetten indirmesi gereken parkurlarda oynanmıyor)

True Skate v1.5.47 MOD APK İNDİR – 101MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

True Skate v1.5.47 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

True Skate 1.5.47 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

True Skate 1.5.47 kaykay hile apk : oyun içindeki kaykaylar kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.