Turboprop Flight Simulator 3D v1.27.1 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Turboprop Flight Simulator 3D v1.27.1 PARA HİLELİ APK, uçak simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını AXgamesoft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız sağladığınız uçakla bulunduğunuz görevlerde yük taşımacılığı yapmak, belirlenen havaalanlarına ulaşmak ve para kazanmaktır. Turboprop Flight Simulator 3D içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede bu sayede istediğiniz uçağın kilidini açabilir, tüm bölgelerde oynayabilirsiniz. Farklı modellerde uçaklar, uzun süren uçuş rotaları, ağır yükler ve dahası sizleri bekliyor. Turboprop Flight Simulator 3D v1.27.1 sürümünde uçakların yönetimiyle ilgili yeniliklere ve hatalar için düzeltmelere yer verilmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Turboprop Flight Simulator 3D Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Turboprop Flight Simulator 3D v1.27.1 MOD APK İNDİR – 58MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Turboprop Flight Simulator 3D v1.27.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Turboprop Flight Simulator 3D 1.27.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.