Turmoil v3.0.50a FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Turmoil v3.0.50a FULL APK, ticaret, yönetim ve işletme türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını LTGAMES GLOBAL stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız para kazanmak için petrol kuyuları inşa etmek ve işletmektir. Turmoil içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani tam sürüm olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, herhangi bir engele takılmadan oynayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen inşaatlar, rakipleriniz, görevler ve dahası sizleri bekliyor.  Turmoil v3.0.50a sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Turmoil Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyundaki gerçek parayla satılan tam sürüm kilidi açıktır.

Turmoil v3.0.50a FULL APK İNDİR – 131MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Turmoil v3.0.50a FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Turmoil 3.0.50a hile apk : oyundaki gerçek parayla satılan tam sürüm kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.