Ultimate Offroad Simulator v1.3.6 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Ultimate Offroad Simulator v1.3.6 PARA HİLELİ APK, yarış, parkurda görev ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Sir stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz zorlu arazi şartlarında sürüş yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Ultimate Offroad Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, premium hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz araçları satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Zorlu görevler, keşfetmeniz gereken bölgeler, farklı araç modelleri ve dahası sizleri bekliyor. Ultimate Offroad Simulator v1.3.6 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Ultimate Offroad Simulator Play Store’da 36.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Ultimate Offroad Simulator v1.3.6 MOD APK İNDİR – 165MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Ultimate Offroad Simulator v1.3.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ultimate Offroad Simulator 1.3.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Ultimate Offroad Simulator 1.3.6 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Ultimate Offroad Simulator 1.3.6 premum hile apk : oyuna premium yani özel üye olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.