FamilyAlbum – Easy Photo & Video Sharing

FamilyAlbum, çocuğunuzun özel anlarını paylaşmanıza, korumanıza ve hatırlamanıza yardımcı olur.
4.7/5 Votos: 122,957
Actualización
06.09.2021
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Ailenizin fotoğraflarını ve videolarını güvenli bir şekilde paylaşmanın ve düzenlemenin en iyi yolu. Sınırsız depolama, reklam yok ve ücretsiz!

Albümünüzü Başlatmak için 3 Neden:

1) Çok seveceksiniz

– EKRANDA ANILARINIZ. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı hem güzel hem de sezgisel bir şekilde sergileyin. Her şey, çocuğunuzun yaşıyla birlikte otomatik olarak aya göre sıralanır. Zamanda geriye gitmek için ekranı kaydırmanız yeterli!

– SINIRSIZ DEPOLAMA. Tüm anılarınızı ücretsiz yedekleyin.

– KOLAY PAYLAŞIM. Beş farklı grup sohbeti ile aynı fotoğrafı paylaşmaya son. Tüm fotoğraflarınız, tüm videolarınız, tüm favori insanlarınız, hepsi tek bir yerde.

– GİZLİLİĞİNİZ ÖNCELİĞİMİZDİR. Albümünüz tamamen özeldir. Uygulamaya yüklediğiniz tüm içerikler size aittir ve yalnızca siz ve davet ettiğiniz aileniz ve arkadaşlarınız tarafından görüntülenebilir. Bu aynı zamanda uygulamanın reklamsız olduğu ve verilerinizi reklamverenlerle paylaşmadığımız anlamına gelir. https://family-album.com/privacy adresinden daha fazlasını okuyun.

– DERLEME VİDEOLARI. Uygulama, anılarınızın 1 saniyelik kliplerini otomatik olarak kısa, dokunaklı filmlere dönüştürür. Dokular dahil değildir!

– FOTOĞRAF KİTAPLARI VE BASKILAR. Fotoğraf kitaplarınızı kapınıza teslim edin. Uygulama size her ay öneriler gönderir – olduğu gibi sipariş edin veya dakikalar içinde kendinizinkini oluşturun! Ayrıca fotoğraf albümleri, baskılar ve daha fazlasını sipariş edebilirsiniz.

– GÖRÜNÜRLÜK KONTROLLERİ. Tüm aileye ne göstereceğinize ve siz ve eşiniz arasında nelerin gizli kalacağına karar verin.

– GERÇEKTEN ÜCRETSİZDİR. İki şekilde para kazanıyoruz: (1) uygulamadan bir fotoğraf kitabı veya başka bir ürün satın aldığınızda ve (2) zaten harika olan ücretsiz sürümümüze bonus özellikler ekleyen Premium hizmetimize kaydolduğunuzda. Endişelenmeyin, şu anda ücretsiz olarak sunulan özellikler için size hiçbir zaman reklam göstermeyeceğiz veya ücretlendirmeyeceğiz.

2) Aileniz buna bayılacak

– KULLANIMI KOLAY. Uygulamamız, paylaşılan içeriğin görüntülenmesini kolaylaştırmak için optimize edilmiştir. Diğer uygulamaları kullanmakta sorun yaşayan aile üyeleri FamilyAlbum’u kullanmakta sorun yaşamazlar. Ayrıca bir tarayıcı sürümü var.

– YAKIN DUR. FamilyAlbum, uzaktaki sevdiklerinizin dahil olduklarını hissettirmenin harika bir yoludur. Ancak mesajlaşma uygulamalarının aksine, hemen tepki verme baskısı yoktur. Bu aynı zamanda paylaşmak için bir neden beklemeniz gerekmediği anlamına gelir!

3) Çocuğunuz buna bayılacak

– HİKAYELERİNİ ÖZEL OLARAK OLUŞTURUN. Gizliliklerinden ödün vermeden, büyüdüklerinde geriye bakmak için seçilmiş bir fotoğraf, video ve yorum koleksiyonu başlatın.

Ödüller:

・Annenin Seçimi Ödülleri Altın Alıcısı
・En İyi Kullanıcı Deneyimi için Resmi Webby Onur Sahibi
・Ulusal Ebeveynlik Ürün Ödülü (NAPPA)
・W³ Ödülleri Altın Sahibi

FamilyAlbum Premium hakkında:

FamilyAlbum’da, kendi başına keyfini çıkarabileceğiniz ücretsiz bir sürüm sunmaya devam etmemiz bizim için önemlidir. Yukarıda listelenen tüm özellikler ücretsiz sürüme dahildir. Ek depolama veya reklam kaldırma gibi diğer uygulamalarda maliyetli olan avantajların çoğu FamilyAlbum ile ücretsizdir. Şu anda ücretsiz olarak sunulan özellikler için size hiçbir zaman reklam göstermeyeceğiz veya ücretlendirmeyeceğiz.

FamilyAlbum Premium, ücretsiz sürümü tamamlamak için ekstra özellikler sunar. Premium ile daha uzun videolar yükleyebilir, bilgisayarınızdan yükleyebilir, çocuklara göre sıralanmış fotoğrafları görüntüleyebilir ve aylık günlük girişleri yazabilirsiniz. Ayrıca daha fazla 1. Film, ek paylaşım seçenekleri, ücretsiz gönderim ve daha fazlasını elde edeceksiniz. Aboneliğinizi iptal edebilir ve istediğiniz zaman ücretsiz sürüme dönebilirsiniz.

Premium’a abone olursanız, otomatik yenilemeyi en az 24 saat önceden devre dışı bırakmadığınız sürece her ay otomatik olarak yenilenir. Fiyat ülkeye göre değişebilir. Daha fazla ayrıntı için https://family-album.com/premium_terms adresini ziyaret edin.
*Otomatik yenileme yalnızca Play Store hesabınız üzerinden iptal edilebilir.

FamilyAlbum Web Sitesi – https://family-album.com

Lifecake ve BackThen gibi diğer hizmetlerden FamilyAlbum’a geçiş hakkında bilgi için help.family-album.com adresini ziyaret edin.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle support@family-album.com adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin.

Novedades

This update includes the following improvements:
- Bug fixes and performance improvements

If you have any questions or feedback, please contact us at support@family-album.com. Stay tuned for more improvements and thank you for using FamilyAlbum!

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir