VALORANT Mobile APK Mod 3.12 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

VALORANT Mobile APK Mod 3.12 İndir

Riot Games tarafından piyasaya sürülen oyun, çekici bir oynanışa sahip olan VALORANT Mobile Apk ile artık akıllı telefon platformunda mevcut. Oyuncular farklı silahlarla etkileyici seviyelerde yer alacak. Aynı zamanda, her karakterin oyunda farklı rollere sahip olduğu bu oyunun oynanışında bazı ilginç noktalar bulacaksınız. Yani bu, oyuncuların taktiklerini takım arkadaşlarına göstermeleri için bir fırsat.

Oyuncular, pek çok oyuncu arasında pek çok silah savaşının gerçekleştiği, biraz fütüristik bir doğrultuda tasarlanmış bir dünyaya girecekler. Oyunun daha önce ortaya koyduğu ve başlangıçta tanıttığı hedefi gerçekleştirmeye çalışacaklar. Aynı zamanda, oyun, birçok oyuncu için çekici bir oyuna ve çeşitli sayıda silaha sahiptir. Elbette herhangi bir oyuncu, oyundaki dünyayı deneyimlemek ve zaman içinde atış becerilerini geliştirmek için zaman ayıracaktır.

Oyuncular, karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve kendilerini VALORANT Mobile’ın fütüristik dünyasına kaptıracaklar. Diğer birçok FPS oyununda olduğu gibi, oyuncular bu oyunun kontrolünü kavramak için kontrol düğmelerinin farklılaşması nedeniyle zaman alacaktır. CS: GO Mobile Apk ve Overwatch’ın bazı unsurlarını birleştiren oynanışla oyuncular, her karakterin temel ateşleme düğmelerini ve benzersiz becerilerini bulacaklar. Bu nedenle oyunda refleks eğitimi bir zorunluluktur.

Oyun tamamen anlaşılabilir, ancak tamamlamak için zaman ayıracaksınız. VALORANT Mobile Apk oyununda oyuncular diğer oyunculara karşı 5vs.5 maçlara katılacak. Her iki tarafın da bu oyunda gerçekleştirmesi gereken bir görevi vardır ve genellikle patlayan bombayı koruma ve önleme etrafında döner. Aynı zamanda oyunun başında, oyununuz sırasında gerekli olduğunu düşündüğünüz bazı silahları veya eşyaları satın almak için belirli bir miktar paranız olacak.

Bu özellik, zaman içinde silahlarınızı kendiniz optimize edebileceğiniz CS:GO’ya benzeyebilir ve başka bir deyişle, istediğiniz diğer silahları deneyimlemekte özgürsünüz. Oradan, etkilendiğiniz bir silaha sahip olacaksınız ve onunla birçok farklı zorluğun üstesinden geleceksiniz. Ama sonunda, bir şey satın almak istiyorsanız, çok para kazanmanız gerekecek. Çok para kazanmanın yollarından biri de düşmanlarınızı alt etmeniz gerekecek. Hileli Oyun İndir sitemizden daha fazla hileli oyun apk indirebilirsiniz.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.