Vector 2 Apk Sınırsız Para Mod 1.2.1 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Vector 2 Apk Sınırsız Para Mod 1.2.1 İndir

Parkour, bir hip-hop macera sporudur. Oyuncu, çekici hareketler gerçekleştirmek için birçok hızlı, biraz tehlikeli hareketi sürekli olarak birleştirecektir. Muhteşem zıplamalar, havada taklalar, çatıdan atlama, bir Ninja gibi duvara tutunma. Gerçek hayatta tehlikeli olsa da, tuhaf çekiciliğini kimse inkar edemez. Tabii ki, oyuna da uygulanır. Çok fazla olmasa da oyuncuya yeni bir deneyim kazandırmaya yetiyor. Bu sporu merak ediyorsanız denemeniz gereken tipik yüksek hızlı parkur tarzı oyunlardan biri Vector 2 Apk oyunudur.

Vector 2 Apk oyununda belirli bir hikaye yok. Senin görevin bir kovalamacadan kaçmak için ileri doğru koşan karanlık bir kahramana (sadece bir gölge olarak görülen) dönüşmek. Durmadan koşun, yoldaki birçok tuzak ve engelin üstesinden gelmek için tüm yetenekleri ve eşyaları kullanın.

Bu parkour tarzı sprint oyunu ile oyuncuların her saniyeye odaklanması gerekecek. Sadece bir anlık dikkatsizlik için, yanlışlıkla bir tuzağa yakalanabilirsin. Ve engellerin ve zararlı nesnelerin sıklığı yoğun olduğu için, bunların üstesinden gelmek ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için hayatta kalma becerilerinizi sürekli olarak esnetmelisiniz.

Bu oyunu oynamak, benzer sprint oyunlarında deneyimi olan biri için bile oldukça zordur. Başta zor geliyor çünkü az önce bahsettiğim gibi tuzakların sayısı ve sıklığı çok fazla. Sırada oyundaki tuzak sisteminin beklenmedik zenginliği var: derin bir delik, koridoru geçen bir lazer çizgisi, tüneller, her yerde uçan bir elektrikli robot… Durmadan koşuyorsun, sürekli zıplıyor, fırlatıyor, atlatıyor, sallanıyor, tırmanıyorsun. . İki tarafın bu çeşitli kombinasyonu, Vector 2’ye birçok dramatik aksiyon sahnesi getirdi. Aynı zamanda oyuncunun meydan okumasını en üst düzeye çıkarır. Kabaca, oynaması zor, bir kez oynadıktan sonra, oyunun kurduğu baştan çıkarıcı tuzaklarla hayatta kalmak zor.

  • Vector 2 Apk Sınırsız Para Mod 1.2.1 İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.