Vector 2 Premium v1.2.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Vector 2 Premium v1.2.0 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu ve parkur oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını NEKKI stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz tehlikeli yollarda daima ileri doğru gitmek, engelleri – tuzakları aşmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Vector 2 Premium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi istediğiniz gibi geliştirebilir, tüm eşyaları son seviye yapıp görevleri tamamlayabilirsiniz. Özel yetenekleriniz, onlarca aşama, peşinizdekiler ve dahası sizleri bekliyor. Vector 2 Premium v1.2.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Vector 2 Premium Play Store’da 6.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde harcamalarınızın fiyatı “0” sıfırdır.

[HİLELİ] Vector 2 Premium v1.2.0 MOD APK İNDİR – 97MB

[HİLELİ] YEDEK LİNK

[HİLESİZ] Vector 2 Premium v1.2.0 FULL APK İNDİR – 97MB

[HİLESİZ] YEDEK LİNK

KURULUMU

Vector 2 Premium v1.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Vector 2 Premium 1.1.2 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz paranız azalmaz.

Vector 2 Premium 1.1.2 hile apk : oyun premium sürüm olduğu için tüm geliştirmeler ücretsizdir ve sıkıcı reklamlar yoktur.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.