Vlogger Go Viral Clicker v2.42.13 MOD APK – ELMAS HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Vlogger Go Viral Clicker v2.42.13 ELMAS HİLELİ APK, idle ve Youtube simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Tapps Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz evde Youtube için videolar hazırlamak, paylaşmak ve takipçi sayınızı artırmaktır. Vlogger Go Viral – Clicker içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede videolarınızı hızlıca oluşturabilir, tüm görevleri tamamlayıp, odanızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Zor görevler, eviniz için farklı eşyalar, komik karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Vlogger Go Viral Clicker v2.42.13 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2,5D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Vlogger Go Viral – Clicker Play Store’da 2.170.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Vlogger Go Viral – Clicker v2.42.13 MOD APK İNDİR – 68MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Vlogger Go Viral – Clicker v2.42.13 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Vlogger Go Viral Clicker 2.42.13 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.