Reportar esta app

Açıklama

Vodobanka Pro v1.02a FULL APK, mini strateji ve silahlı çatışma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Yiotro stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız özel tim ile bankalara baskın yapmak ve düşman hedeflerini etkisiz hale getirmektir. Vodobanka Pro v1.02a sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Vodobanka içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı PRO yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede tüm bölümleri tamamlayabilir, bankaları soyulmaktan kurtarabilirsiniz. Taktiksel olarak hareket etmeniz gerekiyor aksi görevin sonu olabilir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Vodobanka Pro Play Store’da 20.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Vodobanka Pro v1.02a FULL APK İNDİR – 8MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Vodobanka Pro v1.02a FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.