World Bus Driving Simulator v1.284 MOD APK – PARA / OTOBÜS HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

World Bus Driving Simulator v1.284 PARA HİLELİ APK, otobüs sürme ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Dynamic Games Ltda firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz şehirde otobüsünüzle yolcu taşımacılığı yapmak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. World Bus Driving Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm otobüslerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz otobüsü sürüp yolların kralı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, farklı modellerde otobüsler, yüzlerce yolcu ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak veya sensör ile sağlanabilmektedir. World Bus Driving Simulator Play Store’da 180.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

World Bus Driving Simulator v1.284 MOD APK İNDİR – 590MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

World Bus Driving Simulator v1.284 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

World Bus Driving Simulator 1.284 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

World Bus Driving Simulator 1.284 otobüs hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan otobüslerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.