Wormate.io Apk Sınırsız Para Mod 4.0.12 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Wormate.io Apk Sınırsız Para Mod 4.0.12 İndir

Bu oyun Oleksandr Godoba tarafından yayınlandı. Temel olarak oyun, Google Play’de 1 numaralı trend solucan oyunu olan slither.io’ya benzer. Oyun karmaşık bir şey yok. Göreviniz solucanınızın mümkün olduğunca büyümesine yardımcı olmaktır. Geleneksel yılan oyunlarından biraz farklı olarak, kendinize kafa attığınızda ölemezsiniz. Wormate.io Apk oyununda oyun alanınız çok büyük. Bir arenada 300’e kadar solucan bile. Sadece başka bir solucanın vücuduna kafa attığınızda ölürsünüz. Unutma, sadece iki seçeneğin var, yemek yemek ya da yenilmek. Bir anakondaya mı evrilmek istiyorsunuz, yoksa arkadaşınızın yemeği mi olmak istiyorsunuz?

wormate.io Apk oyununda solucanlar doymak bilmez solucanlardır. Kekleri, şekerleri, kurabiyeleri ve diğer birçok tatlıyı severler. Sol parmağınızla solucanın hareket yönünü kontrol ediyorsunuz, sağ parmağınızla hızlanıyor. Daha da büyümesine yardımcı olmak için her yerde bir sürü kek yemesine yardım edin. Ancak, kazıcı daha güçlü olduğunuz anlamına gelmez. Hayatta kalma oranı, yaratıcılığınıza bağlıdır. Rakipten daha büyükseniz, hafif bir avantajınız olabilir, ancak bu bir şey ifade etmez. Biraz beceriksizce başka bir solucan vücuduna kafa atabilir ve doyurucu bir akşam yemeği olabilirsiniz.

wormate.io oynarken yaygın bir taktik, sizden daha küçük rakiplerin etrafında kıvrılacak ve ardından yarıçapı yavaşça daraltacaksınız. Bu oyundaki solucanlar çok aktiftir. Hareketsiz oturmak yerine daima ileriye doğru hareket ederler. Yani rakibinizin yavaş ve çaresiz bir ölüme katlanmaktan başka seçeneği yok. Ödülünüz, yendiğiniz solucanın boyutuna bağlıdır. Bu muhtemelen sizin için en tatlı ödül çünkü rakibiniz tatlı şekere dönüşecek.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.