X Survive v1.69 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

X Survive v1.69 PARA HİLELİ APK, macera, açık dünya ve hayatta kalma türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını free square games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz gezegende düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, yaşam alanınızı kurmak ve görevleri tamamlamaktır. X Survive: Open World Sandbox içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli ve craft hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, inşaat işlerini hızlıca yapabilirsiniz. Farklı ekipmanlar, tehlikeli canavarlar, görevler ve dahası sizleri bekliyor. X Survive v1.69 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. X Survive Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi craft yapabilirsiniz, materyal gereksinimi önemsizdir.

X Survive v1.69 MOD APK İNDİR – 172MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

X Survive v1.69 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

X Survive 1.69 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

X Survive 1.69 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

X Survive 1.69 hile apk : oyun içinde materyal gerekmeden craft yapabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.