Yeraltı Ofisi Premium v1.3.8 FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Yeraltı Ofisi Premium v1.3.8 FULL APK, hikaye ve seçim yapma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Buff stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz garip dünyada ana karakter ve arkadaşlarıyla maceralara atılmak ve kötülüğe karşı galip gelmektir. Yeraltı Ofisi içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı premium apk olarak sunuyorum bu sayede hiçbir kısıtlamaya takılmadan oynayabilir, maceranın sonuna ulaşabilirsiniz. Sürükleyici hikaye, etkileşime geçebileceğiniz onlarca karakter, kararlarınıza göre şekillenen son ve dahası sizleri bekliyor. Yeraltı Ofisi Premium v1.3.8 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Underworld Office Play Store’da 21.00TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Yeraltı Ofisi Premium v1.3.8 FULL APK İNDİR – 87MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Yeraltı Ofisi Premium v1.3.8 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.