Zincirli Araba Yarışı Oyunları 3D APK’u indirin

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Bu sefer tam sayı oyunları sizi en zor araba yarışı oyunu olan Chained Car Racing 3D ile zorluyor. Bu yeni 3d dublör araba oyunu, beyninizi daha mantıklı çarpışmalar ve zıplamalarla uyararak size sürükleyici bir sürüş deneyimi yaşatacak.

Burada kullandığımız üst düzey arabaların gerçek fiziği oynamak kolay ama ustalaşması zor.

Oyunun en iyi yanı, oyuna tavizsiz bir gerçekçilik katan grafikleri. Tasarımcı, hem araçlara hem de büyük bir tutku ile ortamlara doğru detaylandırma yapmaya büyük özen göstermiştir.

Bu yeni araba simülatörü oyunu sizi çene düşüren otantik bir yarış dünyasında bırakacak.

Görev, arabanızı zincirli AI arabanızın hızıyla kontrol etmektir. Agresif çarpışmalardan kaçınmak için çok uygun hızı koruyun. Burada, daha fazla hız kesici ve yol sapması ile şehir içi araç kullanımının ne kadar zor olacağını öğrenebilirsiniz. Zincirli arabanızın sürüşünü gerçekten daha zor hale getirmek için bazı ekstra arazi engelleri ekledik. Soğuk karlı rüzgarın keyfini çıkararak ve sıcak çölde Oasis’i arayarak dünyanın farklı bölgelerinde araba kullanma ustası olun.

Zincirli Otomobillerin 3D yarışlarının özellikleri:
Gerçekçi Araba fiziği
Harika 3d ortam
Birden çok zincirli araba
Seçmek ve sürmek için süper lüks arabalar
İçki ve sürüşe izin yok

Hemen bugün cihazınızda Zincirli Araba Yarışı 3D’yi alın ve araba yarışı oyunları kategorisinden oynayın. Kendi içindeki en iyi sürücüye meydan oku.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.