Zombie Derby 2 v1.0.15 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Zombie Derby 2 v1.0.15 PARA HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele ve zorlu yollarda araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını HeroCraft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz yollar üstünde daima ileri doğru gitmek, zombileri ezmek, engelleri aşmak ve bitiş çizgisine varmaktır. Zombie Derby 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm araçları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip bölümleri geçebilirsiniz. Farklı araç modelleri, saldırgan zombiler, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Zombie Derby 2 v1.0.15 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Zombie Derby 2 Play Store’da 70.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Zombie Derby 2 v1.0.15 MOD APK İNDİR – 54MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Zombie Derby 2 v1.0.15 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Derby 2 1.0.15 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.