Zombie Frontier 4 v1.3.0 MOD APK – CAN HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Zombie Frontier 4 v1.3.0 CAN HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele, aksiyon ve nişan alma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını FT Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz görevlerde zombi akınlarını yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Zombie Frontier 4 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınıza karşı daima yenilmez olabilir, görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Farklı silahlar, onlarca aşama, saldırgan zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Zombie Frontier 4 v1.3.0 sürümünde yeni oyun modu ve eşyalar eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Zombie Frontier 4 Play Store’da 55.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda zombiler saldırdığında canınız azalmaz.

Zombie Frontier 4 v1.3.0 MOD APK İNDİR – 286MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Zombie Frontier 4 v1.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Frontier 4 1.3.0 can hile apk : oyunda zombiler saldırdığında canınız azalmaz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.