Zombie Offroad Safari v1.2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Zombie Offroad Safari v1.2.2 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve zombilere karşı mücadele etme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını DogByte Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz açık dünyada aracınızla zombileri yok etmek, görevleri tamamlamak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Zombie Offroad Safari içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, sınırsız özel yetenek hileli, gerçek parayla satılan tüm araçların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir ve yenilmez olabilirsiniz. Saldırgan zombiler, farklı silahlar, hızlı araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Zombie Offroad Safari v1.2.2 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Zombie Offroad Safari Play Store’da 66.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Zombie Offroad Safari v1.2.2 MOD APK İNDİR – 65MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Zombie Offroad Safari v1.2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Offroad Safari 1.2.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Zombie Offroad Safari 1.2.2 araba hile apk : oyundaki tüm araçların kilidi açıktır.

Zombie Offroad Safari 1.2.2 yetenek hile apk : oyundaki araçlara ait yetenekleriniz sınırsızdır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.