Zombie Tsunami v4.5.95 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Zombie Tsunami v4.5.95 PARA HİLELİ APK, macera ve sonsuz koşu oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Mobigame firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız zombilerle şehirde ilerlemek, insanları avlamak ve görevleri tamamlamaktır. Zombie Tsunami içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede zombileri istediğiniz gibi geliştirebilir tüm insanları kolayca yakalayabilir şehre kaosu getirebilirsiniz. Özel yeteneklere sahip zombiler, tuzaklar, insanlar ve dahası sizleri bekliyor. Zombie Tsunami v4.5.95 sürümünde yeni etkinlikler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Zombie Tsunami Play Store’da 6.070.000’dan fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Zombie Tsunami v4.5.95 MOD APK İNDİR – 70MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Zombie Tsunami v4.5.95 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Tsunami 4.5.95 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Zombie Tsunami 4.5.95 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.